רכב ללא מקדמה ללא ריבית - היכנסו עכשיו לפרטים נוספים


רכב ללא מקדמה ללא ריבית

נהוג להגיד על הציבור הישראלי שהוא "לא פראייר", לא קונה כל מה שמוכרים לו ומתמקח על המחירים כל העת. אך האמת העגומה היא שלא כך הדברים, והרבה מאד בתי אב בישראל בוחרים בהסדרי מימון שאינם משתלמים עבורם, בבחירות פיננסיות לא נכונות או שהם פשוט לא מבררים - או לא מודעים מספיק - לאפשרויות התשלום המגוונות העומדות לרשותם. במיוחד כאשר מדובר בהלוואות בסכומים גדולים ולמטרות ספציפיות, כמו למשל מימון לרכב, רוב האנשים והמשפחות עדיין אינם מכירים את המסלולים השונים המוצעים להם, בעוד שהם היו יכולים לחסוך כך עשרות ומאות אלפי שקלים בטווח הארוך.

רכב ללא מקדמה ללא ריבית - יש דבר כזה!

אז את החידוש בדבר מימון לרכב ללא מקדמה כבר יותר ויותר אנשים בארץ מכירים, אולם למרבה הצער עדיין מדובר בחסכון חלקי בלבד, שכן ישנן מספר חברות המציעות מימון מלא להסדרת רכב ללא מקדמה ובהחזר חודשי נמוך במיוחד. איך זה עובד? על פי השיטה האמריקאית, שיובאה לישראל על ידי חברת 'אמריקאר אקספרס', הלווה משלם בהחזרים חודשיים רק 35% משווי הרכב, ואחת לשלוש שנים ניתנת לו האפשרות לשדרג ולהחליף לרכב חדש, ללא כל מילוי התחייבות קודמת לרכב הקודם – וכן כל רכב מכל מותג שירצה! למעשה, מלבד החזרת התשלומים הנוחה של אחוז נמוך כל כך משווי הרכב, אין כל קנס לחברה המסדירה את התשלום, כך שמדובר ביתרון כפול ומכופל.

שיתוף פעולה עם כל היבואנים בארץ

ב'אמריקאר אקספרס' תוכלו ליהנות מתנאים מעולים של מימון רכב ללא מקדמה בריבית הנמוכה ביותר, תוך הבטחה לעבודה עם כלל מותגי הרכב בישראל (ומבלי להתחייב לאותו יבואן בעת ביצוע עסקת הטרייד-אין הבאה), וכן עם הגופים הפיננסים המובילים . תנאי התשלום הם מהטובים והזולים שתמצאו בארץ, ואנו גאים להיות הראשונים שהביאו לישראל את השיטה האמריקאית באופן מצליח ומשתלם כל כך. מעוניינים לקבל עוד פרטים? צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות!
 

עיצוב אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק